«Соціальна альтернатива» і «Національна антикорупційна спілка» пікетували Фонд соцстраху

23 грудня 2015
Понад 100 представників партії «Соціальна альтернатива» та громадської організації «Національна антикорупційна спілка» пікетували будівлю виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, протестуючи проти затягування процесу реорганізації та створення об'єднаного Фонду соціального страхування України. 

Привітання з Днем святого Миколая Чудотворця

19 грудня 2015
Щиро й сердешно вітаю всіх з Днем святого Миколая Чудотворця!

Сергій Стеч надав допомогу АТО

28 листопада 2015
Лідер партії "Соціальна альтернатива" С.В. Стеч подивився на роботу безпілотника - літального апарату без екіпажу на борту. В умовах бойових дій, які проходять на Сході України, робота безпілотника є вкрай важливою,…

"Соціальна альтернатива" допомогла безпритульним тваринам

15 листопада 2015
Політична партія «Соціальна альтернатива» продовжує надавати допомогу тим, кому вона необхідна. Наступна зупинка - міні-притулок домашнього типу «Вольєр 1» або Київська команда допомоги вівчаркам.

Сергій Стеч завітав з дарунками до дитячої студії "7 чудес"

02 листопада 2015
Політичній партії «Соціальна альтернатива» добре відомі проблеми, які існують як у державних, так і приватних дитячих центрах. Проте наша мета не говорити про наболіле, а допомагати вирішувати проблеми. Адже робити…

Політика оздоровлення України

14 листопада 2015
Якщо державна політика буде будуватися на цих засадах, Україна зможе, нарешті, вийти з перманентної кризи і посісти гідне місце у світовій спільноті.